Visos kategorijos

Iš kur: Pagrindinis puslapis>Apie Baixiną>Verbavimas

Verbavimas

Užsienio prekybos pardavėjas
Darbo vieta: Šanchajus
Reikalingas skaičius: keli
Pradžios ir pabaigos datos: 2015-01-12
Atlyginimas: sutartinis
Darbo patirtis: bet kokia
Akademiniai reikalavimai: kolegija
Darbo pobūdis

1 、Naudojant įvairią nepriklausomą prekybos platformą, įgyvendinant įmonės veiklą, įgyvendinant prekybos taisykles, plėtojant klientą;

2 、Rinkti informaciją apie užsienio rinkas ir pramonės informaciją, ieškant potencialių klientų ir kad tikslinio kliento informacija;

3 、 Savarankiškai atsakingas už kontaktavimą su klientais, ataskaitų rengimą, dalyvavimą verslo derybose ,Sutarčių sudarymas, kliento aptarnavimas;

4 、 Dalyvavo parodose namuose ir užsienyje ir įvairiais kanalais plėtojo naujus klientus, kad išplėstų verslo apimtį;

5 、Pranešimas apie su darbu susijusią veiklą ir kitus reikalus, susijusius su jų vadovų atskaitomybe;

6 、Greitas mąstymas, laisvai moki anglų kalbą, turi gerus bendravimo ir derybų įgūdžius.

Kvalifikacijos

1 、Aukštasis ir aukštasis mokslas, tarptautinė prekyba ir anglų kalbos pagrindinis prioritetas;

2 、Anglų kalbos mokėjimas, gali sklandžiai bendrauti žodžiu ir raštu, pirmenybę teiksime smulkiai kalbai;

3 、Daugiau nei dvejų metų atitinkamo darbo patirtis, susipažinęs su importo ir eksporto prekybos patirtimi;

4 、 Stiprūs verslo bendravimo ir derybų įgūdžiai, vyksta parodos, savarankiškas kliento tobulėjimas;