Visas kategorijas

Atrašanās vieta: Sākums>Par Baiksinu>Vervēšana

Vervēšana

Ārējās tirdzniecības pārdevējs
Darba vieta: Šanhaja
Nepieciešamais numurs: vairāki
Sākuma un beigu datumi: 2015-01-12
Darba samaksa: runājama
Darba pieredze: jebkura
Akadēmiskās prasības: koledža
Darba pienākumi

1 、Izmantojot dažādas neatkarīgas tirdzniecības platformas, ieviešot uzņēmuma saimniecisko darbību, ieviešot tirdzniecības noteikumus, attīstot klientu;

2 、vāc informāciju par ārvalstu tirgiem un nozares informāciju, meklējot potenciālos klientus un informāciju par mērķa klientu;

3 、Patstāvīgi atbildīgs par sazināšanos ar klientiem, atskaišu sagatavošanu, dalību biznesa sarunās ,Līgumu slēgšanu, klientu apkalpošanu;

4 、Piedalījies izstādēs gan mājās, gan ārzemēs un attīstījis jaunus klientus, izmantojot dažādus kanālus, lai paplašinātu uzņēmējdarbības apjomu;

5 、Ziņošana par darbu, kas saistīta ar uzņēmējdarbību, un citiem jautājumiem, kas saistīti ar viņu priekšniekiem;

6 、Ātra domāšana, brīvi pārvaldu angļu valodu, ar spēcīgām komunikācijas un sarunu vešanas spējām.

Kvalifikācija/-s

1 、Terciārā un augstākā izglītība, starptautiskā tirdzniecība un angļu valodas galvenā prioritāte;

2 、Angļu valodas zināšanas, var tekoši sazināties mutiski un rakstiski, priekšroka tiks dota mazai valodai;

3 、 Vairāk nekā divu gadu atbilstoša darba pieredze, pārzina importa un eksporta tirdzniecības pieredzi;

4 、Spēcīgas biznesa komunikācijas un sarunu prasmes, notiek izstādes, klienta patstāvīga attīstība;